با هم، آینده را پیش می بریم
درایوها و استارت
 
صفحه اصلی / مطالعه موردی / درایو و استارتر / نیمکت آزمون / اینورتر فرکانس MV مورد استفاده در نیمکت تست تونل باد آکوستیک 2m×1.5m

اینورتر فرکانس MV مورد استفاده در نیمکت تست تونل باد آکوستیک 2m×1.5m

تونل باد-02


صنعت

 تست نیمکت-تونل باد

اهدف

مدل: NC HVVF 10/6-2000

قدرت نامی: 1550 کیلو وات

ولتاژ ورودی: 10 کیلو ولت

ولتاژ خروجی: 6 کیلو ولت

ورودی: یکسو کننده پالس 36

تعداد: 1 واحد

راه حل

بر اساس پروژه ایستگاه آزمایش تونل باد آکوستیک، استانداردهای بالایی مورد نیاز است: کنترل برداری حلقه بسته با سرعت و گشتاور بالا، ابزار اندازه گیری و آزمایش دقیق چندگانه، و ایمنی قوی در برابر تداخل.در همین حال، تجهیزات می توانند به طور مداوم کار کنند و عملکرد سیستم را در محیط های نویز الکترونیکی، تداخل RF و ارتعاش حفظ کنند.

NANCAL Electric VFD دارای تنظیم توان 1.2 برابری است و می تواند برای مدت زمان طولانی اضافه بار کار کند.VFD عمدتاً شامل: کابینت ترانسفورماتور، کابینت سلول قدرت، کابینت کنترل، کابینت فیلتر خروجی و غیره است. ویژگی های اصلی عملکردی آن در زیر توضیح داده شده است:

  • VFD یکسو کننده 36 پالسی با ورودی 10 کیلو ولت است.هارمونیک های پایین ورودی برای اطمینان از عملکرد ایمن و پایدار سایر تجهیزات در سمت شبکه است.

  • خروجی PWM دارای 11 پالس فاز و 21 پالس خط است.خروجی با دستگاه فیلتر LC برای اطمینان از شکل موج خروجی بهتر پیکربندی شده است.خروجی دو/dt پایینی دارد.شکل موج خروجی باعث تشدید موتور نمی شود.ریپل گشتاور کمتر از 0.1 درصد است.

  • سیستم کنترل با فن و ضد گرد و غبار طراحی شده است.سخت افزار درجه صنعتی و کاملا محصور است.درب کابینت با نوار آب بندی ضد تداخل طراحی شده است.

  • سلول قدرت از انتقال سیگنال فیبر نوری با توانایی ضد تداخل قوی استفاده می کند.

  • این سیستم مجهز به یک رمزگذار با محاسبات کنترل فرکانس 4 برابری است تا اطمینان حاصل شود که دقت سرعت موتور در 0.02٪ کنترل می شود.

  • VFD دارای قابلیت ضد تداخل قوی است.این می تواند به طور مداوم کار کند و عملکرد سیستم را تحت نویز الکترونیکی، تداخل RF و محیط ارتعاش حفظ کند.

SLD

تونل باد


تماس با ما

تلفن:57541550-021- 86+

همراه: 18217165478- 86+

کد سهام: 603859

Shanghai Nancal Electric Co., Ltd.                                                        沪ICP备2021021924号©