با هم، آینده را پیش می بریم

 

اخبار Nancal Electric                   

 

صفحه اصلی / اخبار / اخبار / دوره آموزشی پیشرفته اینورتر و کاربرد آن موفقیت پایان رسید

دوره آموزشی پیشرفته اینورتر و کاربرد آن موفقیت پایان رسید

از 19 دسامبر 2018 تا 21 دسامبر 2018، با حمایت شعبه اینورتر انجمن صنعت تجهیزات الکتریکی چین، کمیته حرفه‌ای اتوماسیون الکتریکی انجمن اتوماسیون چین، و سیستم کنترل الکتریکی و کمیته حرفه‌ای دستگاه‌های Societnical چینی. ، Shanghai Nancal Electric Co., Ltd دوره آموزشی پیشرفته اینورتر و کاربرد آن به طور مشترک توسط Inverter World به پایان رسید.

图片6

استادان معروف در صنعت Ma Xiaoliang و Chen Guocheng دعوت شده بودند تا در مورد مشکلات و راه حل های درایوهای سرعت متغیر فرکانس متغیر، دانش اولیه مبدل الکترونیک قدرت، حالت PWM و دوره های بهینه سازی صحبت کنند.

ایشان بر اساس سالها تحقیق حرفه ای و تجربه کاری خودشان، ارتباط برقرار کردند و تجربیات خود را با شنوندگان به اشتراک گذاشتند و تفسیر عمیق و جامعی از نظریه و کاربرد مبدل فرکانس ارائه کردند که برای شنوندگان حاضر مفید شد.

در همان زمان، ژو وی، معاون دبیر کل  از انجمن صنعت تجهیزات الکتریکی شعبه اینورتر چین، هوانگ ژیگانگ، رئیس تجهیزات الکتریکی در Baosteel، و وانگ شائوجینگ، مهندس ارشد سابق گروه شرکت ضد انفجار نانیانگ نیز سخنرانی های فوق العاده ای به شنوندگان ارائه کردند.

از طریق آموزش، کارآموزان بر اصول و دانش اولیه مبدل فرکانس مسلط شده بودند و درک عمیقی از قابلیت های کاربردی مهندسی مانند انتخاب مبدل فرکانس، اشکال زدایی و نگهداری داشتند.تماس با ما

تلفن:57541550-021- 86+

همراه: 18217165478- 86+

کد سهام: 603859

Shanghai Nancal Electric Co., Ltd.                                                        沪ICP备2021021924号©