با هم، آینده را پیش می بریم
درایوها و استارت
 
صفحه اصلی / مطالعه موردی / درایو و استارتر / متالورژی / درایوهای MV AC مورد استقاده در Binxin Steel برای راه اندازی فن زینترینگ

درایوهای MV AC مورد استقاده در Binxin Steel برای راه اندازی فن زینترینگ


صنعت

 متالورژی

اهداف

Binxin Steel شرکت متالورژی پیشرویی است که در سال 2008 تاسیس شد. در این پروژه دو واحد فن زینترینگ 10 کیلو ولت 6200 کیلووات با موتور سنکرون وجود داشت. یک مبدل فرکانس 7.2 کیلوولت مارک وارداتی به ترانسفورماتور افزایش دهنده اضافه می شد تا تحقق فرآیند شروع نرم  عمل کند و ولتاژ ژنراتور توربو بالا رود.

راه حل

مبدل فرکانس ورودی 10 کیلوولت و مبدل فرکانس خروجی 10 کیلوولت Nancal Electric، بدون نیاز به ترانسفورماتور افزایش دهنده اضافی انتخاب می شود. مبدل فرکانس جدید سرعت موتور را با وضعیت کارکرد توربین بخار  تنظیم می کند. مبدل فرکانس اصلی به عنوان پشتیبان استفاده خواهد شد.

SLD

M3&M4 جای خالی رای فن جدید اضافه شده است، رابط های نرم افزاری و سخت افزاری کاملاً مطابق با ترتیب یک-راندن-چهار  طراحی شده اند. Nancal VFD پس از راه اندازی فن سینترینگ جدید بدون هیچ تغییری برای کار آماده است.

اصل کار

هنگامی که توربین راه کار نمی کند، مبدل فرکانس موتور را برای راه اندازی و تنظیم سرعت به حرکت در می آورد. هنگامی که توربین بخار کار می کند، موتور توسط هر دو مبدل و توربین بخار به حرکت در می آید. سیستم کنترل علاوه بر ارائه مانیتورینگ کامل سیستم، هماهنگی کابینت های توزیع برق ولتاژ متوسط و پایین، مبدل فرکانس، سیستم تحریک موتور سنکرون، دمنده و سیستم کمکی و قطعات توربین بخار را بر عهده دارد. با توجه به حالت عملکرد توربین بخار، سیستم کنترل اطمینان ایمنیت عمل فن سینترینگ را حاصل می شود.

مزایا و بازخورد

طرح پیشنهادی Nancal می تواند عملکردهای زیر را محقق کند:

1) برای عملکرد شروع نرم و تنظیم سرعت موتور فن سینترینگ

2) عملکرد نظارت و کنترل سیگنال های توزیع برق ولتاژ متوسط و پایین، سیستم تحریک، روانکاری و سایر سیستم های کمکی مربوط به سیستم عملکرد فرکانس فن سینترینگ را دارد تا به اینترلاک ایمنی و محافظت ضروری برای عملیات پی می برد.

3) با عملکرد نظارت، می تواند کار توربین بخار را هماهنگ کند و به طور خودکار با وضعیت عملکرد توربین بخار سازگار شود و VFD را برای اطمینان از عملکرد ایمن فن سینترینگ کنترل کند.

4) دستگاه های عملیاتی مربوطه مانند راه اندازی و توقف فن سینترینگ، انتخاب حالت کار و عملکرد سیستم کمکی پیکربندی شده است. در همین حال، نشانگر وضعیت کامل، زنگ هشدار، توقف و سایر دستگاه های نشانگر نیز مجهز شده است.

5) صفحه لمسی به گونه ای پیکربندی شده است که تنظیمات پارامتر سیستم، عملیات نظارت، نمایش وضعیت، ذخیره داده ها، پرس و جو و سایر عملکردها را درک کند.

پس از نصب در ژوئیه 2020، Nancal MV VFD تاحالا به خوبی کار می کند.

بار

VFDتماس با ما

تلفن:57541550-021- 86+

همراه: 18217165478- 86+

کد سهام: 603859

Shanghai Nancal Electric Co., Ltd.                                                        沪ICP备2021021924号©