با هم، آینده را پیش می بریم
درایوها و استارت
 
صفحه اصلی / مطالعه موردی / درایو و استارتر / نفت و گاز / کاربرد درایو ولتاژ متوسط ​​Nancal Electric در اولین ذخیره سازی گاز کمپرسور گریز از مرکز در چین

کاربرد درایو ولتاژ متوسط ​​Nancal Electric در اولین ذخیره سازی گاز کمپرسور گریز از مرکز در چین

صنعت

نفت و گاز

زمینه


ذخیره سازی گاز یک زیرساخت انرژی است که عملکردهای تنظیم اوج فصلی، تامین گاز اضطراری و ذخیره استراتژیک انرژی ملی را یکپارچه می کند. ذخیره‌سازی گاز Huangcaoxia، واقع در چونگ‌کینگ، یک پروژه کلیدی در ساخت زیرساخت‌های گاز طبیعی در چهاردهمین برنامه پنج ساله چین است و مسئول تنظیم فصلی پیک و واکنش اضطراری گاز طبیعی در جنوب غربی چین است. پس از تکمیل و بهره برداری از پروژه، زنجیره صنعتی تولید، عرضه، ذخیره سازی و بازاریابی گاز طبیعی در سیچوان و منطقه چونگ کینگ بیشتر بهبود یافته است.


 


کمپرسور تزریق گاز تجهیزات کلیدی در ایستگاه فشار و آبگیری ذخیره سازی گاز است. سمت طراحی ذخیره‌سازی گاز Huangcaoxia بارها از جنبه‌های سازگاری، سرمایه‌گذاری، مصرف انرژی، ریسک عملیات و غیره نشان داده شد و در نهایت واحد کمپرسور گریز از مرکز درایو الکتریکی را انتخاب کرد و رویه قبلی ذخیره‌سازی گاز خانگی را با استفاده از واحد کمپرسور رفت و برگشتی شکست. در ساعت 15:30 در 12 اکتبر 2021، عملیات آزمایشی 72 ساعته واحد کمپرسور تزریق گاز گریز از مرکز درایو الکتریکی در پروژه آزمایشی آزمایشی ذخیره‌سازی گاز Huangcaoxia با موفقیت به پایان رسید.

شاخص طراحی واحد کمپرسور تزریق گاز گریز از مرکز درایو الکتریکی

جابجایی طراحی کمپرسور / 104 نیوتن متر مکعب در روز

600

توان نامی موتور / کیلووات

6000

ظرفیت نامی مبدل / کیلو ولت آمپر

7500

حالت خنک کننده ترانسفورماتور

غوطه ور در روغن

حالت خنک کننده مبدل فرکانس

آب خنک کننده

طراحی طرح سیستم اولیه و عکس ها در سایت

1

نمودار تک خطی NC HVVF 10/6-7500 LO


2

موتور و کمپرسور در محل

3

عکس NC HVVF 10/6-7500 LO


مزایای فنی

TIPM: ماژول محافظت از یکپارچگی ترانسفورماتور برای خرابی سیم پیچ ثانویه.هنگامی که سیم پیچ ثانویه دارای اتصال کوتاه، خطای زمین، اتصال کوتاه بین دور و سایر مشکلات باشد، از طریق الگوریتم نرم افزار می توان عیب را به موقع تشخیص داد تا از گسترش عیب جلوگیری شود و خطرات امنیتی را از بین ببرد.

واحد قدرت توسط یک صفحه خنک کننده آب منفرد خنک می شود که دارای اتلاف حرارت خوب، احتمال نشتی کم و قابلیت اطمینان بالا است.

مدار Dc از شینه مرکب استفاده می کند که در برابر رطوبت و گرد و غبار مقاوم است و قابلیت اطمینان بالایی دارد.

مدار فیلتر از خازن فیلم فلزی استفاده می کند که عمر طولانی و قابلیت اطمینان بالایی دارد.

اینورتر از لوکوموتیو IGBT ولتاژ بالا استفاده می کند که دارای اجزای کمتر و قابلیت اطمینان بالاتر است.

نتیجه

Nancal Electric به عنوان تامین‌کننده تجهیزات کلیدی واحدهای کمپرسور دارای فناوری خدمات عالی در محل و پاسخ سریع است که توسط گروه پروژه ساخت و ساز ذخیره‌سازی گاز و نفت و گاز Petrochina Southwest Southwest Oil Huangcaoxia و شرکت نظارت Sichuan Huacheng مورد تحسین قرار گرفته است.دو لوح تقدیر نه تنها یک افتخار بلکه یک مسئولیت است.Nancal Electric به تمرکز بر کیفیت، سرعت و نوآوری برای دستیابی به ارزش مشتری ادامه خواهد داد.


تماس با ما

تلفن:57541550-021- 86+

همراه: 18217165478- 86+

کد سهام: 603859

Shanghai Nancal Electric Co., Ltd.                                                        沪ICP备2021021924号©