با هم، آینده را پیش می بریم

 

اخبار Nancal Electric                   

 

صفحه اصلی / اخبار / اخبار / به هدف استفاده از درایوهای AFE AC برای کارخانه نورد اصلی محلی سازی رسید

به هدف استفاده از درایوهای AFE AC برای کارخانه نورد اصلی محلی سازی رسید

در زمینه مبدل فرکانس AC عمومی، پس از سال ها، مبدل های فرکانس داخلی توسعه یافته و سهم زیادی را در بازار داخلی به خود اختصاص داده و جای پای محکمی پیدا کرده اند. با این حال، در خط تولید نورد اصلی صنعت متالورژی، به دلیل تکنولوژی پیچیده آسیاب نورد و الزامات بسیار بالا در سیستم درایو AC، سالهاست که برندهای وارداتی خارجی مانند زیمنس و ABB بر بازار مسلط هستند.

به منظور تحقق به داخلی سازی درایوهای فرکانس متغیر AC برای کارخانه های نورد اصلی در صنعت متالورژی، Shanghai Nancal Electric Co., Ltd سری درایوهای صنعتی AC NC EVFD را راه اندازی کرده است، با استفاده از یک طرح متداول چند درایو باس DC، طراحی مدولار، بالا. چگالی توان و خازن های DC با استفاده از فیلم فلزی کنترل خازن و موتور از الگوریتم کنترل برداری با کارایی بالا، دقت کنترل سرعت و گشتاور بالا، پاسخ دینامیکی سریع، می تواند موتورهای ناهمزمان و موتورهای سنکرون را به حرکت درآورد، از عملکرد چهار ربعی پشتیبانی می کند و به طور کامل با الزامات کاربرد درایو AC برای کارخانه های نورد اصلی در صنعت متالوریت.

اخیراً راه اندازی خط تولید کارخانه نورد برگشت پذیر نورد سرد تک پایه با قدرت بالا یک تولید کننده فولاد ضد زنگ در نینگبو به پایان رسیده است. راه‌حل‌های کلی و پیاده‌سازی مهندسی درایو الکتریکی و سیستم کنترل خودکار خط تولید، همگی توسط Nancal Electric، از جمله نورد اصلی و کویلینگ، قراردادی است.، فشار و غیره همه از اینورتر سری NC EVFD، ولتاژ 690 ولت، گذرگاه DC مشترک، یکسو کننده مجدد IGBT چهار ربعی استفاده می کنند.

کاربرد موفقیت آمیز درایو AC ملی برای خط تولید کارخانه نورد اصلی در صنعت متالورژی محقق شده است که برای بومی سازی تبدیل فرکانس AC آسیاب نورد اصلی در صنعت متالورژی در آینده اهمیت زیادی دارد.

تماس با ما

تلفن:57541550-021- 86+

همراه: 18217165478- 86+

کد سهام: 603859

Shanghai Nancal Electric Co., Ltd.                                                        沪ICP备2021021924号©