با هم، آینده را پیش می بریم

 

 

صفحه اصلی / راه حل ها / راه حل ها / استفاده LVRT سری NC HVVF VFD

استفاده LVRT سری NC HVVF VFD

خواسته ها:


تحقوق عملکرد ولتاژ پایین یا حتی ولتاژ صفر، الزامات تولید مداوم در زمینه های مختلف صنعتی را برآورده می کند و از تلفات ناشی از خاموش شدن تجهیزات به دلیل نوسانات شبکه جلوگیری می کند.


راه حل Nancal Electric


سخت افزار پلت فرم کنترل اصلی سری NC HVVF VFD از پلت فرم سیستم کنترل سه هسته ای مبتنی بر DSP+FPGA+ARM استفاده می کند.سیستم کنترل و مدار اصلی به طور ویژه برای وضعیت شبکه برق خانگی طراحی شده است.ماژول عملکرد استاندارد ولتاژ پایین سواری (LVRT) دارای توانایی قوی برای مقاومت در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق است.


طبق آمار، در میان رویدادهای ناشی از مشکلات ولتاژی که هر ساله کاربران با استفاده از منبع تغذیه تک حلقه تجربه می‌کنند، اختلالات ولتاژ با دامنه افت ولتاژ عمیق و مدت زمان کمتر از 1 ثانیه، 95 درصد را تشکیل می‌دهند.

اشکال موج معمولی در زیر نشان داده شده است:


波形示意图

شکل موج ولتاژ در طول شوک الکتریکی


درایو MV با عملکرد LVRT می تواند تا حد امکان با مشکل کاهش ولتاژ مقابله کند تا از تجهیزات در برابر تداخل برق محافظت کند، تولید مداوم را تضمین کند و از دست دادن مشتری را کاهش دهد.


کاربرد:


بار: کمپرسور

محصولات Nancal: 2 مجموعه VFD خنک کننده هوا 10 کیلوولت 7100 کیلووات

مدل: NC HVVF 10/6.6-7100

ولتاژ ورودی: 10 کیلو ولت

ولتاژ خروجی: 6.6 کیلو ولت

روش خنک کننده: خنک کننده هوا

موتور: موتور آسنکرون

ولتاژ نامی: 6.6 کیلو ولت

جریان نامی: 702.5 آمپر

سرعت نامی: 1500 دور در دقیقه

فرکانس نامی: 50.4 هرتز


现场照片

VFD در سایت


عملکرد LVRT VFD با کنترل تلفات توان کوتاه مدت سوئیچ شینه 35 کیلوولت در پست تحت شرایط کاری نامی آزمایش می شود.

VFD با ولتاژ خروجی 6.6 کیلو ولت و جریان خروجی 625 آمپر، کمپرسور را به کار می اندازد. این پست را کنترل می کند تا سوئیچ باسبار 35 کیلو ولت را باز کند و شبکه برق پس از قطع برق برای حدود 4.6 ثانیه بازیابی می شود .VFD سواری ولتاژ پایین را از طریق کنترل با استفاده از بافر انرژی جنبشی متوجه می شود و انرژی جنبشی موتور و کمپرسور به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و به خازن ذخیره انرژی پیوند DC واحد قدرت باز می گردد. مطمئن شوید که ولتاژ باس DC نرمال است و VFD می تواند به کار خود ادامه دهد. هنگامی که ولتاژ شبکه بازیابی می شود، مبدل فرکانس به حالت عادی باز می گردد و سرعت به مقدار داده شده باز می گردد. داده های عملیات و شکل موج به شرح زیر است:


测试波形

شکل موج تست LVRT


هنگامی که سرعت نامی و حداکثر قدرت رانندگی در محل به دست می‌آید، درایو MV می‌تواند پس از چندین آزمایش LVRT با زمان‌های تلفات مختلف به طور مداوم بدون توقف کار کند و پس از بازیابی منبع تغذیه، سرعت را می‌توان به سرعت به سرعت کار اصلی افزایش داد. در شرایط کار با بار کامل در 1486 دور در دقیقه، برق پس از 1.6 ثانیه بازیابی می شود و حداقل سرعت در فرآیند عبور 1266 دور در دقیقه است. پس از قطع برق به مدت 4.6 ثانیه بازیابی می شود و حداقل سرعت فرآیند عبور 935 دور در دقیقه است.

سری NC HVVF VFD دارای عملکرد LVRT بالغ است، می تواند تقاطع ولتاژ پایین یا حتی ولتاژ صفر را درک کند، الزامات تولید مداوم در زمینه های مختلف صنعتی را برآورده کند و از تلفات ناشی از خاموش شدن تجهیزات به دلیل نوسانات شبکه برق جلوگیری کند.

اگر شما یک مهندس متخصص هستید و می خواهید جزئیات بیشتر را با ما بحث و گوتگو کنید، لطفا با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

تلفن:57541550-021- 86+

همراه: 18217165478- 86+

کد سهام: 603859

Shanghai Nancal Electric Co., Ltd.                                                        沪ICP备2021021924号©